R E K L A M AKonkurs

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util

Regulamin Plebiscytu na "Inwestycję Roku 2012 w Regionie”, ”Wydarzenie Kulturalne Roku 2012 w Regionie” i „Sportowca Roku 2012 w Regionie”
2012-12-03 20:53:00 Artykuł czytany 2406 razy


Regulamin plebiscytu portalu podlasie24.pl i Radia Podlasie


§1
Postanowienia ogólne

1. Organizatorem plebiscytu  na "Inwestycję Roku 2012 w Regionie”, ”Wydarzenie Kulturalne Roku 2012 w Regionie” i „Sportowca Roku 2012 w Regionie”
zwanego w dalszej części regulaminu „Plebiscytem”, są regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl i Katolickie Radio Podlasie, adres: ul. Bpa I. Świrskiego 56, 08-110 Siedlce.
2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę Plebiscytu.

§2
Czas trwania Plebiscytu

1. Plebiscyt trwa od 3 grudnia 2012 r. do 19 grudnia 2012 r..

§3
Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w Plebiscycie

1. Uczestnikiem Plebiscytu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników Organizatora, a także członków najbliższej rodziny pracowników Organizatora.

§4
Nagrody

1. Laureaci Plebiscytu otrzymają dyplomy i wyróżnienia.
2. Osoby głosujące biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Losowanie odbędzie się w dwóch terminach w studiu Radia Podlasie (transmisja na żywo): 11 grudnia (losowanie nagród spośród wszystkich, uprawnionych, którzy oddali głos w I turze głosowania) i 20 grudnia (losowanie nagród spośród wszystkich, uprawnionych, którzy oddali głos w I turze głosowania)

§5
Zasady zgłaszania kandydatów

1. Kandydatów (propozycje wydarzeń oraz  osób, na które będzie można zagłosować) zgłaszają jednostki samorządu terytorialnego, ośrodki kultury oraz kluby sportowe i instytucje zajmujące się sportem w regionie oraz Redakcja Sportowa Katolickiego Radia Podlasie, Redakcja Wiadomości Katolickiego Radia Podlasie i Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl
2. Można zgłosić maksymalnie dwie kandydatury
3. Zgłoszenia przyjmowane są od 14 listopada do 28 listopada
4. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem  konkurs@radiopodlasie.pl

5. Wszystkie nadesłane (maksymalnie 2) propozycje zostaną uwzględnione w plebiscycie (pod warunkiem, że nie będą się powtarzać).

6. Do 2 grudnia na podstawie nadesłanych propozycji zostanie przygotowane zestawienie a w grudniu zostanie opublikowany specjalny formularz, za pośrednictwem, którego będzie można oddać głosy.


§6
Terminarz Plebiscytu

14 listopada – e-maile do urzędów samorządowych, instytucji kultury i klubów sportowych z ogólna informacja o plebiscycie

26 listopada – II tura e-maili (j.w.)

28 listopada – ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń

29 listopada – 2 grudnia – organizacja listy propozycji do głosowania

3 grudnia  - 10 – grudnia – I tura głosowania (głosowanie na wszystkie propozycje)

11 grudnia – losowanie na antenie Radia nagród wśród głosujących w I turze

12 grudnia – 19 grudnia – II tura głosowania (w głosowaniu bierze udział  TOP - propozycje które uzyskały najwięcej głosów w pierwszej turze)

20 grudnia – losowanie na antenie Radia nagród wśród głosujących w I turze

19 – 31 grudnia – podsumowanie głosowania

Styczeń 2013 r.– wręczenie nagród podczas spotkania samorządowców


§7
Zasady głosowania

1. Głosowanie odbywa się za pomocą formularza umieszczonego na stronie internetowej Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24.pl.
2. Prawidłowo oddanym głosem jest wpis w formularzu oddany w terminie od 3 grudnia 2012 r. do 10 grudnia 2012 r. w I turze i/lub od 12 do 19 grudnia 2012 r. w II turze głosowania.
Głosy oddane po upływie ww. terminów nie będą brane pod uwagę.
3. W Plebiscycie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18 lat i w czasie trwania Plebiscytu odda głos za pośrednictwem formularza na stronie podlasie24.pl
4. Każdy wpis zostanie uznany jako jeden ważny oddany głos.
5. Każda osoba głosująca bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród po każdej z dwóch tur głosowania. Kilkukrotne oddanie głosów  nie oznacza zwiększenia szans w losowaniu nagród. W losowaniach brane  będzie tylko raz nazwisko osoby głosującej, bez względu7 na liczbę oddanych głosów. 

§8
Nagrody

1. Każda osoba głosująca bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród po każdej z dwóch tur głosowania. Kilkukrotne oddanie głosów  nie oznacza zwiększenia szans w losowaniu nagród. W losowaniach brane  będzie tylko raz nazwisko osoby głosującej, bez względu na liczbę oddanych głosów. 

2. Rodzaj oraz liczba Nagród w Plebiscycie są wskazane każdorazowo na stronie portalu podlasie24.pl.

3. Nagrody, które są odbierane przez Zwycięzców bezpośrednio w siedzibie redakcji portalu podlasie24.pl/ Katolickiego Radia Podlasie (Siedlce, ul. Biskupa Świrskiego 56, I piętro) zostaną przekazane po wypełnieniu i podpisaniu przez głosującego w Plebiscycie, specjalnego protokołu odebrania nagrody dostępnego w siedzibie ww. redakcji.

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość i użyteczność Nagród (w tym, jeżeli ma to zastosowanie, odpowiedzialności za wady rzeczy będących Nagrodami). Odpowiedzialność z tytułu gwarancji spoczywa na podmiocie wskazanym w treści gwarancji o ile do Nagrody dołączona jest karta gwarancyjna.

5. Forma odbioru nagród wskazana jest każdorazowo na stronie portalu podlasie24.pl lub w mailu powiadamiającym o wygranej i sposobie odbioru nagrody.

6. Nagrody nie podlegają zamianie na równowartość pieniężną.


§9
Zasady plebiscytu

1. Kandydatów (propozycje wydarzeń oraz  osób, na które będzie można zagłosować) zgłaszają jednostki samorządu terytorialnego, ośrodki kultury oraz kluby sportowe i instytucje zajmujące się sportem w regionie oraz Redakcja Sportowa Katolickiego Radia Podlasie, Redakcja Wiadomości Katolickiego Radia Podlasie i Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl. Można zgłosić maksymalnie dwie kandydatury
2. Zwycięzcami w Plebiscycie zostaną ci kandydaci, którzy w każdej z trzech kategorii otrzymają największą liczbę głosów.


§10
Informacja o Plebiscycie

1. Wszelkie informacje na temat Plebiscytu zamieszczone zostaną na stronie portalu podlasie24.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu) – 25 644 72 73 wew. 255 (podlasie24.pl.) od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 – 15.00.


§11
Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres – Katolickie Radio  Podlasie, ul. Bpa I. Świrskiego 56, 08-110 Siedlce lub pocztą elektroniczną na adres kontakt@podlasie24.pl
2. Do rozstrzygania reklamacji powołana jest Komisja Sprawdzająca. Decyzja Komisji jest ostateczna.
3. Termin rozstrzygnięcia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej wpłynięcia do Organizatora. O jego rezultacie składający reklamację zostanie niezwłocznie powiadomiony listem poleconym.
4. Nie podlegają rozparzeniu reklamacje nie zawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.


§12
Postanowienia końcowe

1. Udział w Plebiscycie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby Konkursu oraz w celach marketingowych organizatora zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej
6. Interpretacja regulaminu należy do koordynatora Plebiscytu i jest ostateczna.


wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

O tym się mówi... Poranna rozmowa na antenie KRP
2023-02-09 16:07:30 Kategoria:

Codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 8:12 polecamy "O tym się mówi..." poranną rozmowę w Katolickim Radiu Podlasie. Gośćmi Marcina Jabłkowskiego i Andrzeja...

więcej »


foto

Caritas dla niepełnosprawnych
2023-02-16 14:38:58 Kategoria:

Rozumiejąc potrzeby osób z niepełnosprawnością Caritas Diecezji Drohiczyńskiej od lutego 2010 r. prowadzi Diecezjalny Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych...

więcej »
foto

Serwer Dell T330 – nowoczesne rozwiązanie dla małych...
2023-02-16 12:21:10 Kategoria:

Sewer to niezawodne urządzenie powszechnie wykorzystywane w wielu firmach. Przede wszystkim sprzęt cechuje się wysoką wydajnością oraz gwarancją bezpieczeństwa...

więcej »
foto

Na jakie telewizory warto zwrócić uwagę?
2023-02-16 11:25:20 Kategoria:

Choć nie milkną dyskusję, jaki telewizor LED byłby najlepszy, czy może trafniejszym wyborem byłyby telewizory LCD, plazma czy też zaawansowane technologicznie modele....

więcej »
foto

Jak mierzyć postępy działań SEO?
2023-02-15 11:06:39 Kategoria:

SEO, czyli Search Engine Optimization (optymalizacja stron pod wyszukiwarki internetowe) jest to zestaw technik stosowanych do zwiększenia widoczności witryny internetowej w...

więcej »
foto

Na co zwrócić uwagę, kupując pościel?
2023-02-14 12:48:01 Kategoria:

Sypialnia jest tą częścią domu, w której szuka się relaksu i spokoju. Wchodząc do niej tuż przed snem, powinna dawać poczucie bezpieczeństwa i być oazą po nawet...

więcej »
foto

Dlaczego młodzi ludzie coraz częściej inwestują na...
2023-02-14 10:39:26 Kategoria:

Przyjrzymy się, jak wygląda inwestowanie w akcje. Jak przygotowują się do tego młodzi inwestorzy? Czy giełda jest dla każdego?

więcej »
foto

Jak zacząć przygodę z pływaniem?
2023-02-13 10:48:46 Kategoria:

Aktywność fizyczna jest niezbędna do zachowania zdrowia, jednak nie każda dyscyplina będzie odpowiednia dla wszystkich. Jedni z nas wolą sporty siłowe, inni spokojną...

więcej »

Co, gdzie, kiedy

w lewoPaźdzernik 2023w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Najnowsze Informacje