Blok promocyjny

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Moda na pozycjonowanie stron internetowych, czyli o tym, jak zabłysnąć w Internecie
2020-06-22 14:20:24 Artykuł czytany 364 razy


W dobie XXI wieku nie wystarczą już banery reklamowe i jaskrawe plakaty, by dobrze wypromować swoją działalność. Dziś liczy się to, jak bardzo jesteś widoczny w Internecie! Oczywiste jest, że im więcej użytkowników Google odwiedzi Twoją witrynę, tym większe będzie zainteresowanie Twoją działalnością! Wiedz jednak, że nie wystarczy przekierować Internautę na Twoją stronę www, by nakłonić go do zakupu Twojego towaru / usługi. Rzecz w tym, by udowodnić mu, że to właśnie Twoje usługi najlepiej spełnią jego oczekiwania. Wbrew pozorom, zadanie nie jest proste! Konkurencja dla Twoich usług jest ogromna! Jak zatem, przekonać klienta, że jakość Twojej oferty jest najwyższa? Jak nakłonić go do zakupu? I jak sprawić, by potencjalny interesant zrezygnował z usług konkurencji?


Wyobraź sobie, że stoi przed Tobą hobbysta, hodowca ptaszników, który nastawiony jest na kupno wyłącznie od jednego dystrybutora. Powiedzmy, że doświadczenie go nauczyło, że najlepsze okazy posiada w swoim terrarium Pan Marek. Kilka razy interesant sparzył się, bo pająki, które otrzymywał od innych firm byłe słabe i dość szybko umierały, a wyposażenie terrariów, które zamawiał dość często odbiegało od ofert, które widniały na witrynach firm, od których zamawiał. W tej sytuacji, Twoim zadaniem, jest udowodnić interesantowi, że Twoje towary wcale nie są gorszej jakości, niż te, które sprzedaje Pan Marek. Pytanie tylko "jak to zrobić?"

Zadanie, które zdaje się być niewykonalne, stanowi dla nas wyzwanie! Nasz zespół składa się z młodych, kreatywnych osób, które nie boją się nowych wyzwań, a przygotowanie profesjonalnych treści reklamowych jest dla nich czystą przyjemnością!

Z naszego punktu widzenia, sprzedaż ma prawo rozwinąć się dopiero wtedy, gdy w sposób atrakcyjny przedstawisz swoją ofertę, Twój wizerunek będzie godny zaufania w oczach potencjalnego klienta, na Twojej witrynie pojawią się pozytywne komentarze, a treść reklamowa będzie psychologicznie przemawiała do interesanta. Stworzenie profesjonalnej reklamy nie jest łatwe, ale nie jest też niemożliwe! Doskonale znamy wszystkie psychologiczne chwyty, tworzymy "lejki sprzedażowe", stosujemy metody targetowania klientów, dzięki czemu wiemy jaką treść reklamową podpiąć pod konkretnego użytkownika. Po więcej informacji zapraszamy na https://www.seomanagment.com/

Pozycjonowanie stron internetowych - jak to działa?

Pozycjonowanie stron www to działalność mająca na celu zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej wśród wyników Google. Zespół naszych profesjonalistów zrealizuje kampanię reklamową od początku do końca, włączając w swoją działalność również audyt SEO, konsultacje i nadzór nad pracami developerskimi, optymalizację struktury Twojej strony oraz link building.

Audyt SEO - co jest, jak działa?

Audyt Seo to dogłębna analiza wszystkich elementów Twojej witryny i działań content-marketingu, celem określenia stopnia jej widoczności. Analizie podlegają frazy kluczowe, budowa strony i jakość treści. Oczywiście, by nasza działalność miała sens, należy dokonać również analizy konkurencyjnych stron internetowych. Jest to czynność, która umożliwia określenie jakości stron konkurencyjnych i sprawdzenie strategii, jakie stosuje. Naszym zadaniem jest na tej podstawie stworzenie strategii, która umożliwi nam zbudowanie strony, która będzie bardziej atrakcyjna, ciekawsza, zarówno zdaniem potencjalnych klientów, którzy będą chętniej odwiedzać Twoją witrynę, jak i według robotów google.

Po przeprowadzonej analizie przygotowuje się dokument- raport, na podstawie którego, tworzy się instrukcję dalszego postępowania, które ma na celu zoptymalizowanie treści reklamowych i innych, ważnych elementów witryny, według wyznaczonych zasad.

Wiedz, że inaczej wygląda audyt sklepu internetowego, inaczej serwisu naukowego, a jeszcze inaczej wizytówki. Za każdym razem jednak, kluczowymi składowymi audytu są:

o    sprawdzanie widoczności strony www wśród wyników Google
o    analiza struktury strony internetowej
o    sprawdzenie linkowania wewnętrznego
o    ocena linków przychodzących
o    ocena fraz kluczowych
o    sprawdzenie poprawności indeksowania różnych sekcji strony www
o    oryginalność strony i unikalność tekstów
o    wdrożenie SSL
o    sprawdzenie czy prawidłowo użyto JavaScript

Audyt SEO jest procesem, który bardzo szybko przynosi pierwsze rezultaty. Jedynie w skomplikowanych przypadkach, pierwszych efektów można spodziewać się dopiero po kilku miesiącach. Wiedz, że nie istnieją takie elementy na Twojej stronie, które można zbagatelizować. Dogłębnej analizie należy poddać każdy czynnik, gdyż prędzej czy później będzie miał on wpływ na jakość Twojej strony! Nawet, jeśli obecnie zdaje się on nie mieć większego znaczenia!

Raport SEO - dlaczego ma ogromne znaczenie?


Zoptymalizowanie strony www według wytycznych stawianych przez Google ma ogromny wpływ na Twój sukces! Im ciekawsza, lepiej rozbudowana, bardziej unikalna będzie Twoja strona, tym wyższą pozycję otrzyma wśród wyników wyszukiwarki. Dla rozwoju Twojej firmy ma to ogromne znaczenie. Oczywiste jest, że najczęściej są odwiedzane i największą popularnością cieszą się strony, które znajdują się na wyższej pozycji. Oznacza to, że możesz liczyć na większe niż dotychczas zainteresowanie Twoją ofertą i na wyższą niż dotąd sprzedawalność usług/ towarów.

Wiedz jednak, że zarówno Google, jak i inne wyszukiwarki oceniają nie tylko elementy obecne bezpośrednio na Twojej stronie, które możesz sam dowolnie modyfikować, ale i czynniki zewnętrzne, na które Twój wpływ jest ograniczony. Należą tu backlinki czy popularność Twojej marki w mediach społecznościowych. Jeśli, przykładowo, któryś z użytkowników Facebooka wspomni o Twoich usługach, stanowi to pozytywny sygnał dla wyszukiwarki Google, która poczyna traktować Twoją działalność, jak "towar" lepszej jakości, w związku z czym, możesz liczyć na to, że niebawem zwiększy się pozycja Twojej strony i tym samym, popularność Twojej działalności.

Backlinki to tekstowe hiperłącza (linki), które przekierowują użytkownika Google na Twoją stronę internetową lub w jakikolwiek inny sposób nawiązują do Twojej działalności. Dla Google największe znaczenie ma jakość linku, a nie ich ilość, stąd linki nie mogą być umieszczane w dowolnie wybranym miejscu, lecz w miejscu, gdzie rozwija się tematyka usług, które chcesz sprzedać.

Raporty Seo to istna skarbnica wiedzy o tym, jak w przyszłości konstruować stronę internetową, jakie słowa / frazy stosować, a czego raczej unikać. Dostarczają nam też cennych danych o stronie internetowej konkurencji, dzięki czemu wiesz z kim masz do czynienia i na jakim etapie znajduje się rozwój Twojej działalności w porównaniu do firm konkurencyjnych.

Raporty, które do Ciebie wysyłamy każdego miesiąca mają przejrzystą postać - zyskujesz gwarancję, że zarówno Ty, jak i Twój webmaster, nie będziecie mieli najmniejszych problemów z interpretacją otrzymanych wyników!

Budowa strony internetowej i jej wpływ na pozycję w Google


Budowa strony www i elementy zewnętrzne działają synergicznie. Dzieje się tak, ponieważ wszystkie wyszukiwarki skupiają się na sygnałach pochodzących z działalności ludzkiej, takich jak: czas poświęcony Twojej stronie czy współczynnik odrzuceń. Wszystko ma na celu określenie przydatności treści pochodzących z Twojej strony oraz sprawdzenie ich jakości w porównaniu do innych stron o podobnej tematyce. Im lepszą notę otrzymuje Twoja strona, tym lepszą nagrodę otrzymasz. Jeśli natomiast, okaże się, że treści obecne na Twojej stronie cechuje niska jakość i przydatność, a czas jaki Internauta poświęca Twojej stronie jest krótki, spodziewaj się, że w najbliższym czasie spadnie pozycja Twojej strony internetowej.

Google zdaje się być jedną z najinteligentniejszych wyszukiwarek, która stara się odpowiedzieć użytkownikowi na zadane pytanie w sposób jak najdokładniejszy, przy pomocy zindeksowanych danych. Stąd, ogromne znaczenie dla strony internetowej ma treść. Roboty Google sprawdzają częstość występowania i gęstość rozmieszczenia fraz kluczowych. Dlatego też, tekst strony powinien być komplementarny z tym, o co najczęściej pytają Internauci, oczywiście, w zakresie branży, którą się zajmujesz.

Duże znaczenie mają też aspekty techniczne, takie jak szybkość ładowania się strony, dobry kod czy metadane. Dobrze, by Twoja strona była responsywna, tzn: powinna działać poprawnie nie tylko na laptopie, ale i na innych urządzeniach mobilnych. Współcześnie wiele osób przegląda Internet na smartfonie czy tablecie. Właśnie dlatego, niebagatelne znaczenie ma to, by Twoja strona poprawnie się wczytywała, szybko ładowała i dopasowywała wielkość do ekranu urządzeń mobilnych.

Frazy kluczowe - jakie mają znaczenie?

Frazy kluczowe to określenia, których użytkownicy używają celem znalezienia informacji na interesujący ich temat. Spore znaczenie ma wiedza odnośnie tego, na jakie frazy i słowa kluczowe nastawiona jest treść Twojej strony obecnie, a na jakie powinna być ukierunkowana, według powstałej na podstawie raportu SEO, instrukcji. Konieczne jest zatem, "odkrycie" fraz kluczowych, które stosują potencjalni klienci po to, by odnaleźć w Internecie dany produkt, usługę czy informację.

Wiedz jednak, że niektóre powszechnie stosowane określenia mogą okazać się trudne do wywalczenia, zwłaszcza gdy korzysta z nich już inna firma, nawet wtedy, gdy jej działalność nie jest bezpośrednio powiązana z frazami, których używa w tekście na swojej stronie. Jeśli taka sytuacja już zaistniała, najlepiej jest stworzyć dodatkowo, krótkie, łatwe do zapamiętania, przyjemnie się kojarzące hasło reklamowe.

Internauta łatwo je zapamięta i dobrze skojarzy, w związku z czym w przyszłości zapewne wstuka ją w wyszukiwarkę, próbując znaleźć interesujący go produkt. Dzięki temu, Twoja pozycja może szybko okazać się wygrana. Kreacja dodatkowego hasła daje szansę na to, by ludzie poczęli zapamiętywać Twoją działalność, zaczęli z niej korzystać, a nawet polecać na portalach społecznościowych. W ten sposób zwiększysz ilość odwiedzin swojej strony, wypromujesz ją, zwiększysz jej widoczność.

Frazy kluczowe mają ogromne znaczenie. Przy pomocy specjalistycznych narzędzi jesteśmy w stanie przewidzieć, jakie hasła będą wyszukiwane w celu znalezienia danego przedmiotu. Co więcej, jesteśmy w stanie rozmieścić je z odpowiednią częstością, wśród wysublimowanych wyrażeń i rzadko używanych określeń, tak, by tekst uchodził za ciekawy, wartościowy, godny polecenia.

Konsulting SEO

Konsulting SEO to konsultacje i poradnictwo dla właścicieli i administratorów stron internetowych z zakresu promowania, pozycjonowania czy optymalizacji stron internetowych. Nasza działalność obejmuje nadzór nad działaniami powiązanymi z optymalizowaniem stron i dopasowywaniem ich do wymagań stawianych przez społeczeństwo. Dodatkowo, prowadzimy weryfikację poprawności zmian, których dokonaliśmy. Dzięki zaplanowanym w ten sposób działaniom, tworzenie strony, jaka będzie komplementarna do warunków stawianych przez wyszukiwarkę, również będzie przebiegać szybko, sprawnie, efektywnie. Wiedz, że dla nas nie istnieją problemy, których nie dałoby się rozwiązać, a Twoja satysfakcja, to nasza wygrana!

Nasz zespół pomoże Ci utworzyć profesjonalną stronę internetową, która będzie wzbudzała społeczne zainteresowanie. W tym celu pomożemy Ci w zakresie analizy SEO, modyfikacji struktury Twojego serwisu, pomożemy Ci wybrać firmę, która wykreuje dla Ciebie hasła i treści reklamowe, damy Ci szansę na utworzenie sprawnie działającej sekcji Seo w Twojej firmie.

Pomagamy zaistnieć medialnie nie tylko istniejącym już firmom, ale i tym, które dopiero planują rozpocząć działalność online. Dzięki konsultingowi Seo można już na początku wyeliminować wiele nieprawidłowości i dumnie rozwijać swoją działalność.

W jaki sposób pozycjonujemy strony internetowe?

Nasza działalność polega na łączeniu content marketingu z technical Seo i link buildingiem. Tylko wykorzystanie tych składowych może przynieść szybki, pożądany rezultat. Zapraszamy do skorzystania z oferty pozycjonowanie Gdańsk.

Content marketing to strategia polegająca na systematycznym tworzeniu i dystrybucji artykułów, których zadaniem jest zainteresowanie i utrzymanie potencjalnych interesantów na stronie.

Technical Seo to aspekty techniczne Twojej strony internetowej, które również znacznie wpływają na pozycję strony wśród wyników Google. Należy tu szybkość ładowania strony, struktura strony, optymalizacja efektów wizualnych, mobilność. Technicznie SEO obejmuje działalność mającą na celu dopasowanie strony do wymagań wyszukiwarki, które stale się zmieniają. Elementy techniczne należy zoptymalizować tak, by stworzyć solidny fundament, na którym będą mogły rozwijać się bogate treści i linki. Dzięki temu będziesz mógł błyszczeć wśród wyników wyszukiwania. Dobrze skonstruowana strona internetowa czytelna jest nie tylko dla człowieka, ale i dla robotów Google. Tylko kreując ją w taki sposób, można odnieść sukces!

Link building polega na tworzeniu linków, które prowadzą na Twoją stronę. Nie tylko zwiększą widoczność Twojej strony i ją wypromują, ale i pomogą Ci zbudować dobrą więź z klientem. Współcześnie liczy się autorytet. Wyobraź sobie, że serwis naukowy o pająkach będzie zawierał link prowadzący do serwisu zajmującego się hodowlą i sprzedażą terrariów oraz akcesoriów dla hobbystów zajmujących się amatorsko hodowlą ptaszników. Zdaniem przeciętnego Internauty, serwis sprzedający terraria, musi być godny polecenia i mieć dobrą opinię, skoro poleca go naukowy serwis. Ciekawe, prawda? Analogicznie działa link building w zakresie sprzedaży innych towarów i usług. Jest to metoda umożliwiająca zwiększenie zainteresowania Twoją stroną i ruchu na niej, sprawi, że staniesz się wiarygodny w oczach przeciętnego użytkownika Google, a także zyskasz na popularności w mediach.

Kampanie Ads


Za najskuteczniejszą formę reklamy są uznawane kampanie Ads. Należą tu treści reklamowe, które wyświetlają się wśród wyników wyszukiwania Google i są nakierowane na występowanie kluczowych fraz, które najczęściej użytkownicy wstukują w wyszukiwarkę. Tzw. "linki sponsorowane" pojawiają się u góry wyników i określane są jako "Reklama". Faktem jest, że znaczna część Internautów nie odróżnia naturalnie występujących wyników od reklam i przez to, całkiem nieświadomie wchodzi na reklamowaną stronę internetową.

Nasze usługi oparte są na zasadzie abonamentu. Reguły umowy zawartej na czas nieokreślony są jasne i pozbawione "haczyków". Całą naszą działalność raportujemy każdego miesiąca i przesyłamy klientowi.

Co ważne, tworzymy raporty, których treść jest jasna!
wykop

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html

foto

Caritas dla niepełnosprawnych
2023-02-16 14:38:58 Kategoria:

Rozumiejąc potrzeby osób z niepełnosprawnością Caritas Diecezji Drohiczyńskiej od lutego 2010 r. prowadzi Diecezjalny Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych...

więcej »
foto

Serwer Dell T330 – nowoczesne rozwiązanie dla małych...
2023-02-16 12:21:10 Kategoria:

Sewer to niezawodne urządzenie powszechnie wykorzystywane w wielu firmach. Przede wszystkim sprzęt cechuje się wysoką wydajnością oraz gwarancją bezpieczeństwa...

więcej »
foto

Na jakie telewizory warto zwrócić uwagę?
2023-02-16 11:25:20 Kategoria:

Choć nie milkną dyskusję, jaki telewizor LED byłby najlepszy, czy może trafniejszym wyborem byłyby telewizory LCD, plazma czy też zaawansowane technologicznie modele....

więcej »
foto

Jak mierzyć postępy działań SEO?
2023-02-15 11:06:39 Kategoria:

SEO, czyli Search Engine Optimization (optymalizacja stron pod wyszukiwarki internetowe) jest to zestaw technik stosowanych do zwiększenia widoczności witryny internetowej w...

więcej »
foto

Na co zwrócić uwagę, kupując pościel?
2023-02-14 12:48:01 Kategoria:

Sypialnia jest tą częścią domu, w której szuka się relaksu i spokoju. Wchodząc do niej tuż przed snem, powinna dawać poczucie bezpieczeństwa i być oazą po nawet...

więcej »
foto

Dlaczego młodzi ludzie coraz częściej inwestują na...
2023-02-14 10:39:26 Kategoria:

Przyjrzymy się, jak wygląda inwestowanie w akcje. Jak przygotowują się do tego młodzi inwestorzy? Czy giełda jest dla każdego?

więcej »
foto

Jak zacząć przygodę z pływaniem?
2023-02-13 10:48:46 Kategoria:

Aktywność fizyczna jest niezbędna do zachowania zdrowia, jednak nie każda dyscyplina będzie odpowiednia dla wszystkich. Jedni z nas wolą sporty siłowe, inni spokojną...

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

O tym się mówi... Poranna rozmowa na antenie KRP
2023-02-09 16:07:30 Kategoria:

Codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 8:12 polecamy "O tym się mówi..." poranną rozmowę w Katolickim Radiu Podlasie. Gośćmi Marcina Jabłkowskiego i Andrzeja...

więcej »


Co, gdzie, kiedy

w lewoMaj 2023w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Najnowsze Informacje