R E K L A M AŁUKÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Z wizytą w Olsztynku i Grajewie
2016-04-08 07:19:04 Artykuł czytany 3469 razy


24-osobowa grupa osób z Łukowa odwiedziła Olsztynek i Grajewo. Wyjazd zorganizował Urząd Miasta. Odwiedzono zakłady, w których produkowana jest pasza dla drobiu.


Wyjazd do Olsztynka i Grajewa, gdzie działają zakłady produkcji paszy dla drobiu, był odpowiedzią na protesty mieszkańców, którzy nie chcą, aby taki zakład powstał w łukowskiej podstrefie ekonomicznej. Protestujący obawiają się, że w procesie produkcji wykorzystywane będą odpady poubojowe, i że wokół zakładu będzie unosił się fetor. Z wyrażającymi takie obawy mieszkańcami spotkali się przedstawiciele inwestora, czyli firmy ŁUKPASZ oraz przedstawiciele władz miasta. Odbyła się długa i szczegółowa dyskusja. Podczas tej dyskusji padła propozycja odwiedzenia zakładu w Olsztynku, również produkującego pasze dla drobiu.

Wyjazd odbył się w czwartek, 7 kwietnia. Wzięły w nim udział dwie mieszkanki Łukowa, zastępca burmistrza Marcin Mateńko, sekretarz miasta Ryszard Szczygieł, radni: Maria Pszczółkowska, Mateusz Popławski, Andrzej Skwarek, Leonard Baranowski i Henryk Soćko, przedsiębiorca Jakub Kożuchowski, sześć uczennic Gimnazjum nr 2 i dyrektor szkoły Artur Baranowski, pracownicy Urzędu Miasta oraz przedstawiciele lokalnych mediów. Z propozycji wyjazdu nie skorzystali protestujący mieszkańcy.

Zakład produkcji paszy w Olsztynku istnieje od 30 lat. Pięć lat temu jego właścicielem stała się spółka należąca do grupy Indykpolu. Zainwestowano tam w technologię. Zakład zlokalizowany jest w mieście. Obok znajduje się stacja PKP oraz osiedle mieszkaniowe. Z zakładu nie wydobywają się żadne zapachy.

Drugi zakład, który odwiedziła grupa z Łukowa znajduje się w Grajewie. Działa od roku. Jest własnością grupy Agro Centrum. To nowoczesny zakład produkcji paszę dla drobiu i bydła. Zainwestowano tam 50 mln zł. Zastosowano tam takie technologie, które mają też być zastosowane w Łukowie. Po zakładzie w Grajewie oprowadzał grupę z Łukowa dyrektor Dariusz Lemański:
Zdaniem zastępcy burmistrza Marcina Mateńki, a także innych osób, które wzięły udział w wyjeździe, ta wizyta rozwiała wszelkie wątpliwości jakie pojawiły się w związku z budową zakładu w Łukowie: - Nie wiem czy przekonamy nie przekonanych – mówi zastępca burmistrza. – W mojej opinii osoby, które protestowały, a nie wzięły udziału w wyjeździe, nie mają teraz moralnego prawa krytykować budowy tego zakładu w Łukowie. My wiemy, że będzie to nowoczesny, ekologiczny zakład. To jest wiadomość, którą trzeba przekazać wszystkim mieszkańcom.Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj

Zakład produkcji paszy dla drobiu w Łukowie ma powstać w podstrefie ekonomicznej. Koszt inwestycji to 50 milionów złotych. Według zapowiedzi inwestora, czyli firmy ŁUKPASZ, zakład ma powstać w terminie do 31 sierpnia 2017 roku.

AKup/Łuków/DJ
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Anna Kupińska
tel. 509 310 762
lukow@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

 • GRAJEWIANIN
  2016-10-20 23:03:49

  arrow

  SMRÓD smród i jeszcze raz smród. Jeżeli chcecie go poczuć to przyjedzcie z niezapowiedzianą wizytą do Grajewa. ten sam burmistrz - Latorowski, który zachwala wam projekt budowy paszarni i mówił, że nic nie śmierdzi - ktoś tu kłamie????(oj nie ładnie nie ładnie). Teraz stoi z mieszkańcami Grajewa i mówi ze śmierdzi. DZIWNE.

  http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/grajewo/a/grajewo-w-tym-smrodzie-nie-da-sie-dluzej-zyc,10713840/

 • ss
  2016-09-16 21:25:10

  arrow

  Wszystko ustawione i reżyserka. Wentylatory nie chodzą a fabryka przysypia. Prawda jest niestety inna. Odór olbrzymi w kierunku południowo-wschodnim a jak się wiatr odwróci to cale Grajewo śmierdzi, nawet przy Tesko, dwa kilometry dalej- cytat mieszkańca Grajewa.

 • Nikomu nie zabierają
  2016-04-16 22:16:08

  arrow

  Ukraińcy pracują bo nasi nie chcą.

 • Łuk
  2016-04-16 20:18:15

  arrow

  30 Ukraińców pracuje z ZAKŁADACH MIĘSNYCH PO12 GODZIN ZABIERAJĄC PRACE NASZYM ,O TYM SIĘ NIE MÓWI ,A TU FIRMA DA 30-50 MIEJSC ,ILE WYRZECZEŃ DLA ŁUKOWA

 • coś przeoczyłeś
  2016-04-15 00:03:03

  arrow

  Burmistrz dawno o tym mówił i nie 30 a 50 plus kierowcy, dystrybutorzy itp.

 • Widz
  2016-04-14 21:39:16

  arrow

  Jedno proste pytanie ,,DLACZEGO TEGO SUKCESU ŚCIĄGNIĘCIA TAKIEJ FIRMY DO ŁUKOWA I DANIE 30 MIEJSC PRACY BURMISTRZ SAM NIE POINFORMOWAŁ MIESZKAŃCÓW -SKORO JEST OK TO CHWALĘ SIĘ TYM A NIE UKRYWAM'' tu ŚMIERDZI ŻE CHCIAŁ TO UKRYĆ

 • Do inteligentnego inaczej.
  2016-04-14 19:21:23

  arrow

  "Próżnoś repliki się spodziewał
  Nie dam ci prztyczka ani klapsa
  Nie powiem nawet...

  Wracając do meritum mojej i Państwa wypowiedzi należy zrobić wszystko aby nowe źródło smrodu nam nie dokuczało.Jak ekologiczna produkcja to niech tak będzie nie dajmy się oszukać.

 • No wysilże dię wreszcie andrju
  2016-04-13 22:28:06

  arrow

  Ależ panie andrju, czy jak ci tam. Mocno się spociłeś i wzniosłeś na wyżyny twojego skromnego intelektu pisząc komentarz, z którego nic nie wynika poza tym , że na siłę próbujesz mnie uczynić najemnym pracownikiem UM.

 • Do miejskiego specjalisty od linii defensywnych et consortes
  2016-04-13 18:40:35

  arrow

  Nie dość ,że kiepski z ciebie stylista, to na dodatek czytający bez zrozumienia impertynent. Kto zaczął od urągania mojemu końcowi pleców , ciesząc się z sadystycznym zadowoleniem , kiedy odpowiedziałem na twój chamski wpis ? To są twoje słowa nie moje. Tutaj ludzie wymieniają się swoimi przemyśleniami a nie pokazują swoje braki w podstawowym wykształceniu , jakiego ty najwidoczniej nie posiadasz.Nazywasz krytkanctwem , argumenty , które przytaczam w każdej dyskusji na tym forum , czas chyba zajrzeć nie tylko do nauki o języku na poziomie klasy piątej SP ale do słownika języka polskiego.Zaciekłość to twoja domena nie moja i w dodatku taki zmilitaryzowny język, strzela , cel .Ją wiem , że najlepiej byś postawił pod ścianą moją skromną fizyczność i nie musiał argumentować ,zbijajc moje rację. Dopóki ludzie mają wątpliwości związane z paszarnią w strefie , należy ich wysłuchać , pokazać dokumenty , które dokumentują i gwarantują nieuciążliwość powstającej inwestycji.Włodarze pobierają sumy za działalność dla dobra obywateli i tych samych obywateli mają słuchać a nie wykręcać się od odpowiedzialnoci sianem , które i ty kręcisz.Czas na analizę dokumentacji,dokumentacja jest kluczowa a nie wycieczki dla wybranych w czasie gdy ludzie pracują a uczestnicy wycieczki uchylając się od swoich obowiązków chętnie swe ,eufemistycznie mówiąc swe .......ale to ty sobie dokończ bo to twoja domena.

 • panie andrju idziesz po najmniejszej linii oporu
  2016-04-12 22:50:11

  arrow

  No nie panie andrju znowu pudło. Skąd ci to przyszło do głowy, że może mnie choć w najmniejszym stopniu interesować twoja fisis. Ja nie mam pojęcia jak wyglądasz i czy część ciała, na której zwykłeś siadać klepiąc w klawiaturę jest tłusta, czy chuda, wobec tego tłuste dupsko, w znaczeniu ociężale, było metaforyczne. Co do mojego zatrudnienia i rzekomych w tym zasług osób trzecich także chybiłeś. Mniej zaciekłości i krytykanctwa, które wyziera z każdego twego komentarza pod którymkolwiek artykułem mimo wszystko życzę.

 • Do domorosłego sadysty z miasta
  2016-04-12 18:00:33

  arrow

  Nie boli , nie boli a jak boli to raczej twoje nieuctwo , które nie odróżnia metafory od epitetu a lansować się chcesz na wykształconego a jesteś po prostu wykształciuchem , którego na miejski stołek wsadziły nie umiejętności a zażyłości z kim trzeba.Wszak nie odniosłeś się do swojej urzędowej proweniencji tylko dziwnie skupiłeś na mojej wstydliwe fizis , masz bardzo niezdrowe tendencje w połączeniu z sadystycznymi ciągotkami nie wróży ci pomyślnej przyszłości. I będę myślał i będę pisał bo arogancja władzy w tym mieście poraża a mając takich jak ty klakierów to trzeba zebrać i pięć tysięcy podpisów i z Gdańska , Szczecina a nawet z Biłgoraja bo i z takich miast są łukowiacy rodem i mają tu działeczki na których chcą zdrowo oddychać , bez smrodu twojego absurdu lub tego z paszy.

 • ben-eton
  2016-04-12 11:36:53

  arrow

  W tym celu musi być zebrane ok 2300 podpisów, a nie 1800.

 • No i co zabolało? Miało zaboleć.
  2016-04-12 00:01:04

  arrow

  Znowu zaśmierdziało twoim prymitywnym komentarzem. Ty i metafora? Daruj sobie. Najpierw napisałbyś coś bezbłędnie bo inaczej to potwierdzasz, że jesteś głupkiem wioskowym i bezmyślnie stukasz w klawiaturę. Tłuste dupsko to taka metafora była ale chyba trafiłem, zaś ty ewidentnie spudłowałeś. Dumaj dalej bo tężyzną umysłową jednak nie grzeszysz panie andrju czy jak ci tam?

 • Do nie umyłeś się i śmierdzi.
  2016-04-11 19:31:27

  arrow

  Szkileletorze wiem ,że mierzysz swoją miarą i jak jesteś w ciągu ,to ci pewnie śmierdzi ,z tej suchej....mnie do swojej ułomności nie przyrwnuj, bo wolę być głupkiem wioskowym niż chamem na posadzie z dziesięćkrotnocią średniej krajowej.Lepiej mi się śpi.A wyraziłem się metaforą ,szczupły umyśle ,aby wyrazić swoje niezadowolenie , że przekaz medialny jest skracany i manipulowany,że ludźmi się pomiata i dyskredytuje , wyśmiewa i lekceważy, każdy ma prawo do odmiennego zdania ,do inicjatywy obywatelskiej do argumentacji , która się nie mieści w układ rządzonego miasta, wszak prawda zwycięży , to dlaczego nie mogą ludzie uzewnętrzniać swoich obaw , trosk i zagrożenia kto ma ich wysłuchać jak nie organ terytorialny jak zwał tak zwał.Ja nie chcę aby śmierdziało mi na podwórku ,my wiemy co to smród z oczyszczalni , zakładów mięsnych czy dym z pecu , my wiemy ,że jesteśmy regionem rolniczym i w ostatnim czasie coraz częściej czuć gnojowicą na Nowym Łukowie czy spieprzoną kanalizacją w okolicach Brata Alberta , my nie chcemy nowego źródła smrodu czy to trudno zrozumieć , trudno się uzbroić w cierpliwość i wysłuchać kilkudziesięciu osób które się nie czują w swoim mieście komfortowo? To raczej obowiązek włodarzy a nasz przywilej mieć wątpliwości i od mego klepania wara bo i tak będę pisał chyba ,że znów czerwony kapturek nie pozwoli.

 • @Kominetet ZA
  2016-04-11 07:59:37

  arrow

  Złożą petycję z podpisami z przymusu?!

 • Ben czy beniuś?
  2016-04-10 22:10:28

  arrow

  Ben! Śnisz o potędze! Śnisz o tym, że jesteś bratanek gdy tymczasem jesteś ratlerkiem w dodatku starym i bezzębnym

 • ben
  2016-04-10 20:20:55

  arrow

  A jest już złożone do prokuratury doniesienie o sfałszowanych podpisach? Jak nie to dla czego nie? Chodzą słuchy, ze niedługo zaczynają zbiórkę podpisów. Tym razem ma ich być ponad 1800 zgadnijcie w jakim celu?

 • Kominetet ZA
  2016-04-10 18:37:28

  arrow

  My mieszkańcy miasta Łuków zwracamy sie do władz tego Miasta z Burmistrzem Dariuszem Szustkiem na czele aby strefa ekonomiczna była strefą i powstawały zakłady pracy zwracamy także uwagę aby nie patrzeć na podpisy ludzi z min Sięciaszki Zalesia czy nawet Radoryża i budować tam zakłady bo własnie od tego jest strefa.Mieszkancy jak trzeba złoża petycje w biurze rady miasta którzy są za(zaznaczamy ze będą to autentyczne podpisy nie FIKCYJNE i osoby będą świadome tego co podpisują)

 • do aga
  2016-04-10 18:30:40

  arrow

  kultury uczysz Burmistrzów? haaha a to śmieszne bo oglądając master mozna wywnioskować ze protestującym brak jej jest prosty przykład który juz ktos napisał wywody w strone rodzinną a wręcz prywatna ........ tyle mozna było wysłuchać z tej powiedzmy debaty
  Malkontentów ci u nas dostatek ale miejsc pracy juz mnie a wiec BUDOWAĆ

 • aga
  2016-04-10 13:50:06

  arrow

  Kultury burmistrzowie, kultury. Jednemu puszczają nerwy na spotkaniu i grozi starszej pani, drugi niemoralny prawi o moralności. A w komentarzach mieszkańców przeciwnych śmierdzącej, niezdrowej inwestycji nie dostrzegam chamstwa. Wam włodarze skończyły się argumenty i musicie kąsać a my niestety nie damy się sprowokować

 • mina
  2016-04-10 08:43:56

  arrow

  byłem w KARCZEWIE w zaszłym tygodniu i rzeczywiście smierdzi pytałem sie ludzi to bardzo narzekają w oddalonym OTWOCKU zapachy czują wiec jak taka fabryka powstanie to MASAKRA

 • 1234... to i tak ten sam łukowianin
  2016-04-10 04:45:00

  arrow

  Łukowianin ty cały czas smrodzisz. Nawet jak piszesz to czuć fetor twego bezmózgowia.

 • łukowianin 2
  2016-04-10 00:19:00

  arrow

  Proszę nie mydlić oczu wyjazdem do Olsztynka ,pojedżmy do Karczewa ,i tam posłuchajmy opini mieszkańców ,też powstała firma produkująca pasze ,a zaraz za nią firma KEMOS która smrodzi na całe miasto . To samo będzie w Łukowie !

 • Przeciw
  2016-04-09 23:55:37

  arrow

  Jedno kłamstwo wielka bzdura. I nic nas nie powstrzyma! Nie liczą się ludzie liczą się pieniądze. Niestety amerykańskie pieniądze. Lustracja jest potrzebna. Kto przebywał w Ameryce powinien być pozbawiony możliwości pełnienia funkcji publicznych,bo działa na korzyść okupanta. I niech agent się nie dziwi!

 • American chicken
  2016-04-09 22:10:02

  arrow

  No nie!? Raz jesteś aga innym razem ben ? Określ się wreszcie ty homo nie wiadomo

 • ha ha ha
  2016-04-09 17:10:34

  arrow

  nie trzeba jechać do miasta żeby zobaczyć że w pobliżu jest stacja kolejowa i osiedle mieszkaniowe, to już dawno można było zobaczyć na gogle maps. ze mu włodarze nie chcieli jechać do innych przetwórni gdzie śmierdzi jak nie wiem co. Fakt że nigdzie całej relacji ze spotkania z łukpaszem w łukowie, nikt nie zamieścił szoda że mieszkańcy sani nie na=grali i nie puścili na you tube, wtedy ludzie mieliby pełny obraz , a nie tylko te przychylne UM artykuły. To wszystko śmierdzi, że już pozamiatane i fabrykę a raczej fabryczkę zatrudniającą 30 osób wybudują. Nam zostanie się modlić żeby nie zmienili przepisów i nie dopuścili do produkcji pasz drobiowych odpadów pubojowych.

 • ben
  2016-04-09 15:39:42

  arrow

  Jeszcze kilka lat temu kraj nasz nazywano mlekiem i miodem płynącym przez takich jak wy staje się śmierdzący. Zainwestować ma tu obcy inwazyjny kapitał którego po raz kolejny próbuje sprowadzić zastępca burmistrza pan "wyjątkowo moralny" szkolony w Ameryce jak rozkradać nowe kolonie i jak zmieniać barwy polityczne nie rumieniąc się przy tym.
  Najbardziej drażni fakt, że obcy kapitał weźmie na inwestycje 75% jako dotację a potem powiedzą, że to Polska coś od UE dostaje. Tymczasem to my dopłacamy im.

 • ben
  2016-04-09 15:24:07

  arrow

  chamstwem zaczyna jechać z komentarzy widać argumenty się kończą skoro już trzeba było powycinać jak.. Apel o zamieszczenie całego filmu ze spotkania!

 • do Aga
  2016-04-09 15:01:26

  arrow

  ciężko mi pisać czy było wygrane spotkanie przez kogokolwiek bo to nie był boks czy siatkówka aby kto kolwiek miał to coś wygrywać. jedno co można powiedzieć to ze wśród was to ludzie maja problemy z kulturą robiąc wywody wchodząc np w czyjeś życie prywatne to można było zauważyć od razu. Wasze argumenty śmierdzieć bedzie mnie jako mieszkańca nie przekonały bo bardziej przekonuje mnie relacja ludzi którzy odwiedzili te zakłady aniżeli was bo relacje mozna przeczytać na paru portalach nawet jakby któryś z portali miał byc za Burmistrzem czy tez Zakładem to inny napisał by ze po prostu jest bród smród kiła i mogiła a tu redakcje są jednakowe w swoich wypowiedziach.... Ilu z was pojechało tam no żaden to o czym tu rozmowa? jak ktos protestuje i ma racje czy nawet jej niema jedzie zobaczyc wysłuchać to co ma do pokazania i zaoferowania w osoba w tym przypadku inwestor a nie bije tylko pianę. A protestujcie sobie jak dla mnie możecie sie przykuć do drzewa? albo położyć na jezdni ale to wam da tyle ile umarłemu kadziło bo zakład powstanie i nawet ci co podpisali coś co nie wiedzą co :-) są za tym aby w strefie były zakłady pracy. A i argument ze 40 miejsc to tyle co całe g jest tez smieszny podobnie jak w waszych argumentach uslyszec mozna ze śmieszne to ze zatrudnia tam np ciecia czy sprzątaczkę czy pracowników fizycznych a kadry swoje wezmą itd . takich ludzi bezrobotnych jest wielu jak wielu zobaczymy jak zakład powstanie ilu bedzie chętnych a to już bedzie fakt a nie Bajki i Mity. Od razu aby nie smuć domysłów i insynuacji nie nie pracuje w Łukpasz UM czy innej z firm które podlegaja Burmistrzowi

 • Ajajaj aga nie pokazali tak jak chciałaś tylko tak jak było?
  2016-04-09 14:26:46

  arrow

  Tak aga zwłaszcza ty wygrałaś. No popatrz nie po twojemu, nie pokazali 10 razy powtarzanych sloganów i kłamstw tylko raz. Jak dotąd też żadne z mediów nie pokazało ewidentnego fałszerstwa czyli list z podpisami osób, które nawet nie mają pojęcia, że są podpisane. Wzorce zaczerpnięte żywcem z Samoobrony a konkretnie od byłej już poseł ..., która za fałszowanie podpisów została skazana. I co Ty na to aga? Dawaj pagawarim o etom jakby powiedział białoruski demokrata do rosyjskiego demokraty.

 • aga
  2016-04-09 13:32:53

  arrow

  Nie wierzymy włodarzom Łukowa, inwestorowi TV Masters i pani A. Kupińskiej dziennikarce, która to powycinała fragmenty ze spotkania mieszkańców z przedstawicielami inwestora i magistratem. Spotkanie to było zdecydowanie wygrane przez mieszkańców tak zdecydowanie, ze trzeba było pousuwać niekorzystne fragmenty. Apelujemy o zamieszczenie całego spotkania do TV Master uczciwość tego wymaga!

 • Nie umyłeś się to ci śmierdzi
  2016-04-08 23:32:42

  arrow

  Trzeba było ruszyć tłuste dupsko panie andrju, czy jak ci tam, pojechać i osobiście sprawdzić a nie siedzisz jak ten dyżurny głupek wioskowy i bezmyślnie klepiesz w klawiaturę.

 • andrju
  2016-04-08 22:18:36

  arrow

  Coś jednak śmierdzi.......

 • bronek
  2016-04-08 20:39:18

  arrow

  Możecie naszych władców cmoknąć wiecie gdzie.Panie Darku,Marcinie róbcie swoje.

 • Do ' bronek '
  2016-04-08 16:44:19

  arrow

  Byle bronek od wideł i bronek to ma tyle do powiedzenia co żyd za niemca

 • nici
  2016-04-08 15:20:22

  arrow

  cos mi tu nie pasuje
  A GDZIE MIESZKANCY
  OK SRODEK TYGODNIA ALE W NIEDZIELE ZAKŁAD NIE PRACUJE
  POWIEDZIELI MIESZKANCY A TO POWINNI I B

  POWINNI POJECHAC GRUPĄ 20 CZY 30 OSÓB I BY ZOBACZYLI CZESC BY ODWIEDZIŁA ZAKŁAD A CZESC NA MIASTO LUDZI PYTAC CZY SMIERDZI I BY WSZYSTKIEGO SIE DOWIEDZIELI

 • next
  2016-04-08 13:02:48

  arrow

  Jak patrzę na to wszystko to chce się powiedzieć :"Złej baletnicy to przeszkadza i rąbek u spódnicy...."

 • Jan
  2016-04-08 12:08:49

  arrow

  Gdzie opinia mieszkańców tych obu miejscowości?

 • Legion
  2016-04-08 10:48:54

  arrow

  Zrobili wycieczkę do zakładu źle...... bo zły dzień bo to bo tamto :-)
  Zaprosili ludzi aby pojechali zobaczyli źle bo to ustawka pewnie w tym dniu choinki zapachowe powiesi o zapachu Polskie Zboża aby nie było czuć :D ? :-)


  Psy szczekają a karawana jedzie dalej :-)

 • Pieszy
  2016-04-08 10:12:59

  arrow

  a jak w środku tygodnia ludzie protestowali to wtedy nie byli w pracy a teraz nagle są , nie chcieli jechać bo cokolwiek mieli by koło nich po sąsiedzku wybudować to zawsze będą na nie

 • ??
  2016-04-08 08:32:03

  arrow

  Kto zapłacił za tę wycieczkę krajoznawczą? Bo raz tu czytamy że Urząd Miasta Łuków, następnym razem że Łukpasz, a teraz że organizatorem było jednak UM? Czy dobrze widzę na zdjęciach, że na 25 osób został wynajęty autobus 50 miejscowy?

 • ?
  2016-04-08 08:28:55

  arrow

  Czy jakieś opinie mieszkańców Olsztynka i Grajewa?

 • bronek
  2016-04-08 08:13:01

  arrow

  Wcale się nie zastanawiać tylko budować.Krzykaczom mówie NIE!

 • łukowianin
  2016-04-08 08:09:57

  arrow

  Panie Mateńko o jakich prawach moralnych pan mówisz?! To pan nie ma prawa moralnego wypowiadać się w imieniu mieszkańców!!!
  Czy nie było tak, że dla zachowania stołka a co za tym idzie własnych korzyści, przepisał się pan z jednej partii do drugiej, tzn. z PłO do PiSu?
  Jak będę chciał przekonać się czy z tych zakładów śmierdzi czy nie, to sam pojadę, a nie na jakąś ustawkę! W środku tygodnia to ludzie pracują, a nie jeżdżą na wycieczki! Stracił pan okazję, by milczeć.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

O tym się mówi... Poranna rozmowa na antenie KRP
2023-02-09 16:07:30 Kategoria:

Codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 8:12 polecamy "O tym się mówi..." poranną rozmowę w Katolickim Radiu Podlasie. Gośćmi Marcina Jabłkowskiego i Andrzeja...

więcej »


foto

Caritas dla niepełnosprawnych
2023-02-16 14:38:58 Kategoria:

Rozumiejąc potrzeby osób z niepełnosprawnością Caritas Diecezji Drohiczyńskiej od lutego 2010 r. prowadzi Diecezjalny Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych...

więcej »
foto

Serwer Dell T330 – nowoczesne rozwiązanie dla małych...
2023-02-16 12:21:10 Kategoria:

Sewer to niezawodne urządzenie powszechnie wykorzystywane w wielu firmach. Przede wszystkim sprzęt cechuje się wysoką wydajnością oraz gwarancją bezpieczeństwa...

więcej »
foto

Na jakie telewizory warto zwrócić uwagę?
2023-02-16 11:25:20 Kategoria:

Choć nie milkną dyskusję, jaki telewizor LED byłby najlepszy, czy może trafniejszym wyborem byłyby telewizory LCD, plazma czy też zaawansowane technologicznie modele....

więcej »
foto

Jak mierzyć postępy działań SEO?
2023-02-15 11:06:39 Kategoria:

SEO, czyli Search Engine Optimization (optymalizacja stron pod wyszukiwarki internetowe) jest to zestaw technik stosowanych do zwiększenia widoczności witryny internetowej w...

więcej »
foto

Na co zwrócić uwagę, kupując pościel?
2023-02-14 12:48:01 Kategoria:

Sypialnia jest tą częścią domu, w której szuka się relaksu i spokoju. Wchodząc do niej tuż przed snem, powinna dawać poczucie bezpieczeństwa i być oazą po nawet...

więcej »
foto

Dlaczego młodzi ludzie coraz częściej inwestują na...
2023-02-14 10:39:26 Kategoria:

Przyjrzymy się, jak wygląda inwestowanie w akcje. Jak przygotowują się do tego młodzi inwestorzy? Czy giełda jest dla każdego?

więcej »
foto

Jak zacząć przygodę z pływaniem?
2023-02-13 10:48:46 Kategoria:

Aktywność fizyczna jest niezbędna do zachowania zdrowia, jednak nie każda dyscyplina będzie odpowiednia dla wszystkich. Jedni z nas wolą sporty siłowe, inni spokojną...

więcej »

Łuków

w lewoLuty 2024w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Kondolencje

Najnowsze Informacje