R E K L A M A



MIASTO SIEDLCE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Repertuar wydarzeń artystycznych w CKiS /listopad/
2022-11-02 13:06:51 Artykuł czytany 243 razy


Przedstawiamy program wydarzeń artystycznych, które będą miały miejsce w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach w listopadzie.


LISTOPAD w Centrum Kultury i Sztuki:

3, 4 listopada
godz. 9:00 i 11:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce   
Teatr Mądrego Widza   
„Ziemia niczyja”   


Tytułowa „Ziemia niczyja” to nasza planeta w 2222 r. tonąca w toni ton śmieci. Ludzie żeby móc dalej żyć, przenieśli się już dawno na inne planety: Ziemię Prim i Ziemię 2. Na fabularnej szachownicy autor sztuki, Adam Biernacki rozstawia pionki: czworo bohaterów, dwie pary z różnych, zwaśnionych ze sobą planet, które w różnych celach przylatują statkami kosmicznymi na zdewastowaną Ziemię. Czy będą nieziemskie emocje? Czy będzie kosmiczna miłość? Na pewno będą znane szlagiery muzyczne i  pyszna zabawa podczas tego widowiska science-fiction, zwłaszcza że w konstrukcji sztuki pozostawiono pole do improwizowanych popisów – zarówno aktorów, jak i widzów (młodzieży i dorosłych). Niewątpliwym atutem tej sztuki jest to, iż w zabawny sposób mówi się w niej o bynajmniej niezabawnych kwestiach dotyczących ekologii. autor: Adam Biernacki, reżyseria: Robert Protasewicz,

Obsada: Teatr ES – Urszula Gotowicka, Dorota Kaczorek, Maciej Czapski, Robert Protasewicz

4 listopada
godz. 19:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce   
S.W.E.T.E.R.
Siedlecki Wieczór Ekscytacji Teatralnej z Elementami Rywalizacji


Na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce grupa aktorska Studio Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza zaprezentuje formę teatralna pt.: „Nie ma sprawy”.

6 listopada
godz. 16:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce   
Rodzinna Niedziela w Teatrze   
„Księżniczka Rosa i Klimek”


Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spektakl pokazuje dzieciom jak ważni są dziadkowie, uczy kultury i szacunku do starszych. Aktorzy Teatru Katarynka wciągają widzów w fabułę, a dzieci w czasie spektaklu wspólnie z aktorami tańczą i śpiewają, bardzo się angażują w bajkę. Spektakle Rodzinnej Niedzieli w Teatrze dofinansowane w ramach Kampanii Społecznej „Pozwól sobie na eMOCje” w ramach realizacji zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2022 roku.

7 listopada
godz. 9:00 i 11:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce   
Teatr Mądrego Widza   
„Księżniczka Rosa i Klimek”


Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spektakl pokazuje dzieciom jak ważni są dziadkowie, uczy kultury i szacunku do starszych. Aktorzy Teatru Katarynka wciągają widzów w fabułę, a dzieci w czasie spektaklu wspólnie z aktorami tańczą i śpiewają, bardzo się angażują w bajkę.

Spektakle Teatru Mądrego Widza dofinansowane w ramach Kampanii Społecznej „Pozwól sobie na eMOCje” w ramach realizacji zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2022 roku.

8, 10, 16 listopada
godz. 8:30, 10:15 i 12:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce

Spektakle teatralne dla dzieci i młodzieży w wykonaniu Teatru ARTENES


„O Rybaku i Złotej Rybce”


Spektakl powstał na podstawie baśni ludowej, spisanej i opublikowanej po raz pierwszy przez braci Grimm w 1812 roku w ich zbiorze Baśni. Baśń była w Polsce publikowana pod alternatywnymi tytułami: O rybaku i jego żonie oraz Rybak i jego żona.

 „Ścieżkami Bogów”


Spektakl, powstał z myślą o przekazaniu młodemu widzowi zarysu wiedzy o bohaterach wybranych mitów greckich. Rzecz dotyczy zatem zarówno bogów i herosów, jak i ludzi. Sylwetki przedstawianych postaci nakreślone zostały tak, aby zaakcentować również ich boskie atrybuty, a więc i przypomnieć dziedziny życia Greków, których specyficzna działalność nieśmiertelnych szczególnie dotyczyła. Paradoks, a raczej uniwersalizm mitów sprawia, że rozterki Persefony, Syzyfa czy Narcyza nie są obce również ludziom nam współczesnym. Tym serdeczniej zapraszamy na ścieżki bogów, po których (oprócz bohaterów wymienionych powyżej) przechadzać się będą również (m. In.) Pytia, Prometeusz, Hermes i Charon, a więc postacie dobrze wiedzące o tym, że ostatnie zdanie i tak należy do wszechmocnego Zeusa Gromowładnego…

Inspiracje literackie: Jan Parandowski: „Mitologia Greków i Rzymian”; Tadeusz Zieliński: „Świat antyczny”; Jo’I Schmidt: „Słownik mitologii greckiej i rzymskiej”.

data: 11 listopada
godz. 10:00
miejsce: Parafia p.w. św. Józefa w Siedlcach


Uroczysta oprawa Mszy Świętej w wykonaniu Chóru Miasta Siedlce. Msza Święta sprawowana w intencji Ojczyzny w 104 rocznicę odzyskania niepodległości.


godz. 19:00-22:00

Patriotyczne iluminacje

w barwach narodowych rozbłysną: Pałac Ogińskich, Kościół św. Stanisława i budynek CKiS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce,

data: 13 listopada
godz. 17:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
Recital fortepianowy Kyiv Piano Duo
Oleksandra Zaitseva – Dmytro Tavanets

Koncert muzyki patriotycznej


w programie: Stanislaw Moniuszko „Contredances”, Fryderyk Chopin „Variations D-dur”, Ignacy Jan Paderewski „Tatra-album”, Yevhen Stankovych „Ancient Mountain Dances of Verhovyna”, Zoltan Almashi „Carpathian Song”, Oleg Bezborodko „Fanfares and Fugue”, Franz Liszt „Mazeppa”

Oleksandra Zaitseva – Dmytro Tavanets

Zwycięzcy m.in. International Piano Duo – Konkursu CMF (Paryż, Francja) oraz XIX Międzynarodowego Konkursu Duetów Fortepianowych im. Schuberta (Czechy), Międzynarodowego konkursu „Piano na sześć rąk” (Marktoberdorf, Niemcy), V International Piano Duo – Konkursu w Kownie (Litwa), Valberg International Piano Duo Competition (Valberg, Francja), Edvard Grieg International Piano Duo Competition (Oslo, Norwegia), 8 Międzynarodowego Konkursu „Ischia” (Włochy).

Koncertują w Ukrainie, Danii, Francji, Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Holandii,Szwajcarii i Kuwejcie. Duet brał również udział w Tavaszi Festival (Budapeszt, Węgry), festiwalu „Virtuoso” (Lwów, Ukraina), „Copenhagen Summer Festival” (Dania), Schubertiade (Roskilde, Dania), Ohrid Summer Festival (Macedonia), „Bieszczady bez granic” (Sanok, Polska), Perugia Music Fest (Włochy), „Muzyczne Premiery Pory roku” (Kijów, Ukraina), „Kyiv Music Fest”.

Duet współpracuje z Henrikiem Svitzerem, Andrasem Adorjanem, Pierre-Yves Artaud przy seminarium fletowym w Danii. Wykonuje szeroki repertuar na fortepian na cztery ręce, dwa fortepiany czy też koncerty z orkiestrami. Oleksandra Zaytseva i Dmytro Tawanets współpracują również jako soliści z wieloma orkiestrami Ukrainy i z zagranicy. Wspólnie są organizatorami i dyrektorami artystycznymi Międzynarodowego Festiwalu „Muzyka Kameralna Sesja".

Bezpłatne zaproszenia od 3 listopada dostępne w kasie CKiS.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

data: 14 listopada
godz. 17:00, 20:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
„Goło i wesoło”
Spektakl konkursowy w ramach X OFT „Sztuka plus Komercja”


Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.

„Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta.

data: 15 listopada
godz. 9:30 i 11:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
Teatr Mądrego Widza
„Królik Edward”


Każdy z nas z sentymentem wspomina swoją ukochaną zabawkę z dzieciństwa: lalkę, pluszowego misia, plastikowego wojownika lub jeszcze inne stworzonko. Peter Palik inspirując się książką Kate DiCamillo wybiera porcelanowego królika, Edwarda, ukazując jego losy, uczucia, przemianę. Ale nie dajmy się zwieść - Edward Tulan to ja, albo Ty, albo on czy ona. Wybierz się w magiczną podróż w głąb siebie, daj się poprowadzić królikowi z porcelany...

„Królik Edward” to spektakl mówiący o tworzeniu się więzi, narodzinach przyjaźni, miłości i dojrzewaniu. Może... potrzebujemy doświadczeń, by zmienił się nasz sposób postrzegania świata, aby na nowo odkryć swoje człowieczeństwo i odnaleźć je w innych. Przepiękna sceniczna historia, dla młodszych i starszych widzów.

Scenariusz i reżyseria: Peter Palik
Obsada: Beata Antoniuk, Daria Głowacka, Marek Janik, Michał Kucharski, Rafał Swaczyna

data: 17 listopada
godz. 9:00 i 11:00
18 listopada
godz. 9:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
Teatr Mądrego Widza
„Antygona”

Reżyseria i muzyka: Robert Protasewicz

Obsada: Gabriela Kardacz, Dorota Kaczorek, Dominika Styczyńska, Anna Harke, Robert Protasewicz, Kamil Jóźwik, Maciej Czapski, Mateusz Stefanowicz, Łukasz Bojaczuk, adepci Teatru ES

Antygona – tragedia antyczna, w której bohaterowie utworu stają przed skomplikowanymi wyborami, a żadna podjęta decyzja nie przyniesie im powodzenia. Spektakl nie daje gotowej odpowiedzi ale skłania do refleksji nad naszym życiem, zachowaniem, konfliktem pokoleń, nieposłuszeństwem, dyktaturą władcy i poddaństwem ludu, nad bezkompromisowym podejściem do rzeczywistości. Niejednokrotnie życie stawia nas w sytuacji trudnego wyboru, który bez przeanalizowania podjętych decyzji może okazać się tragiczny w skutkach. Antygona to historia ciągle aktualna. Ponadczasowy dramat, który na stałe wpisał się do kanonu lektur jako pozycja obowiązkowa. Przedstawienie to ma charakter snu. I tak jak sen, jest wyobrażeniem z wieloma niedopowiedzeniami. Język dramatu antycznego miesza się z mową potoczną, a antyczne postacie przybierają formy teraźniejszych odpowiedników, co pozwala na większe zrozumienie poetyckiego tekstu. Całość widowiska dopełnia przejmująca muzyka ilustracyjna oraz piosenki podane w formie musicalowej. A widzowie teatralni są świadkami, uczestnikami wydarzeń, podobnie jak dzieje się ze świadkami wypadku, czy zbrodni.

Spektakle Rodzinnej Niedzieli w Teatrze i Teatru Mądrego Widza dofinansowane w ramach Kampanii Społecznej „Pozwól sobie na eMOCje” w ramach realizacji zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2022 roku.

data: 17 listopada
godz. 18:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
„Kobieta z Wydm” – spektakl w ramach programu TEATR POLSKA


Spektakl to widowisko teatru przedmiotu wykorzystujące rzeźby kinetyczne (grawitacyjne), figury witrażowe i elementy teatru cieni przedmiotów inspirowane powieścią wybitnego pisarza Abe Kobo. Dwie historie prowadzone polifonicznie, które łączy wspólny temat – kuszenie. Pokusa pojawia jako konsekwencja ucieczki nazwanej poszukiwaniem. Pojawia się w miejscu ustronnym, pustynnym. To pokusa władzy, pokusa życia wiecznego i pokusa mocy. Pierwsza historia to opowieść artysty, który usprawiedliwia swe istnienie tworzonym dziełem sztuki. Druga historia to rzecz o naukowcu, który pragnąc dostać się na karty encyklopedii, wyrusza na poszukiwanie nieznanego gatunku owada. I tym warunkuje sens swego istnienia. Obaj doświadczają niemocy, kruchości i niewoli. Obaj ulegają pokusie, mając świadomość, że pokusie nie uległ tylko Jeden Taki, co na krzyżu skończył. Ale to inna historia.

Za scenariusz, inscenizację oraz witraże odpowiada Adam Walny - absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej; reżyser i twórca autorskiego teatru przedmiotu.

Rzeźby kinetyczne: Piotr Bożyk - profesor krakowskiej ASP; zajmuje się projektowaniem produktu, wystaw i projektowaniem graficznym. Muzyka: Chiao – Hua Chang - taiwańska wirtuoz instrumentu o nazwie Erthu; komponuje, gra i improwizuje na wielu oryginalnych tajwańskich instrumentach. Światło: Mariusz Cholajda - twórca autorskiego teatru hacha, z wykształcenia filozof i reżyser teatralny. Występują: Adam Walny, Mariusz Cholajda

Dofinansowano z Budżetu Państwa ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

data: 18 listopada
godz. 19:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
Koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.


Znakomita polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna o niezwykle wszechstronnym talencie. W 1969 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie pod kierunkiem Ryszardy Hanin. Przez lata kariery związana była niemal wyłącznie z warszawskimi teatrami: Współczesnym, Na Woli, Ateneum, Nowym, Dramatycznym, Studio, Kwadrat i Współczesnym. W filmie debiutowała u boku Daniela Olbrychskiego w „Krajobrazie po bitwie” Andrzeja Wajdy (1970, nagroda aktorska w Łagowie). Rola młodej Żydówki Niny, której rodzina została wymordowana w czasie wojny, o mały włos nie przyniosła jej nagrody aktorskiej na MFF w Cannes. W dekadzie lat 70-tych była jedną z największych i najpiękniejszych gwiazd polskiego kina.

Grała w filmach m.in.: Krzysztofa Zanussiego, Stanisława Barei, Jerzego Antczaka, Janusza Majewskiego, Andrzeja Kostenki, Wojciecha Marczewskiego, Piotra Szulkina, Barbary Sass, Andrzeja Barańskiego, Kazimierza Kutza.

Najnowszą kreacją tej wybitnej aktorki jest rola pieśniarki, której najlepszą recenzją są niezliczone nagrody jakie otrzymała za podwójnie platynową „Atramentową”, złoty „Suplement” i złote kolędy „Świątecznie, m.in. podczas 53 KFPP w Opolu w 2016 roku otrzymała – po raz pierwszy w historii festiwalu – nagrodę Narodowego Centrum Piosenki Polskiej oraz uhonorowana została Złotym Mikrofonem. W maju 2018 r. ukazała się kolejna płyta artystki pt. „Malinowa” składa się w większości z autorskich tekstów, do których muzykę skomponował Maciej Muraszko. Laureatka nagrody muzycznej Fryderyki 2019 w kategorii: Album Roku Muzyka Poetycka za album „Malinowa…”. W maju 2020 r. odbyła się premiera piątej płyty pt. „Jesienna”, do której wszystkie teksty napisała Stanisława Celińska, a muzykę w całości skomponował Maciej Muraszko. Najnowsza płyta pt. „Przytul” ukazała się w maju tego roku, jest to ponownie autorski projekt Stanisławy Celińskiej i Macieja Muraszko.

data: 20 listopada
godz. 16:00, 19:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
„Telewizja kłamie”
Spektakl konkursowy w ramach X OFT „Sztuka plus Komercja”


To wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie. Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska, Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz, Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor, Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.

Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop...i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. Aktorzy wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu kamer i zejściu z wizji. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się... ze śmiechu!!

data: 26 listopada
godz. 10:00, 13:00, 16:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce

 „Świnka Peppa Wielka Niespodzianka”


Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka! Po raz pierwszy w Polsce na żywo. Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i zabawy. Po raz pierwszy w Polsce, bohaterka ukochanej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby powitać fanów i wspólnie świętować swoje urodziny. Wielka Niespodzianka! Dziś dzień urodzin Świnki Peppy. Wszyscy domownicy są podekscytowani i wraz z udziałem widowni przygotowują urodzinową niespodziankę dla bohaterki. Wśród śpiewu, tańca i zabawy cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Pobawi się w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tę najważniejszą - Wielką Niespodziankę. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami będą uczestniczyć w przygotowaniach do urodzin Peppy. Nie zabraknie również błotnych kałuż, które Świnka Peppa i jej rodzina tak bardzo lubi. Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem spektaklu oraz scenarzystą jest Gabriel Gietzky, a w postać Peppy wcieliła się Karolina Marcisz. CZAS TRWANIA SPEKTAKLU 75 minut w tym 15 minutowa przerwa. Scenariusz i reżyseria - Gabriel Gietzky Produkcja: MGR productions POSTACIE: Narrator, Świnka Peppa, George, Tata Świnka, Mama Świnka, Pani Królik, Pan Zebra.

data: 27 listopada
godz. 16:00, 19:00
miejsce: Scena Teatralna Miasta Siedlce
„Seks, miłość i podatki”

Spektakl konkursowy w ramach X OFT „Sztuka plus Komercja”


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki – ale czy na pewno? Bohaterowie tej szalonej komedii robią wszystko, żeby podważyć tę zasadę. A dla urozmaicenia wikłają się też w skomplikowane relacje miłosne.

Trójkąt miłosny to banał. W nowym spektaklu Teatru Komedia relacje romantyczne przybierają kształt skomplikowanych figur przestrzennych. Narzeczona zdradza głównego bohatera z jego najlepszym przyjacielem, który z kolei na chwilę musi zostać żoną kumpla, któremu przyprawia rogi. Zawiłe? Do tego wszystkiego należy dodać niemającą o niczym pojęcia dziewczynę zdradzającego oraz pojawiającą się bez zapowiedzi matkę zdradzanego. Ale prawdziwe szaleństwo zacznie się dopiero wtedy, kiedy na scenie pojawi się wścibski sąsiad i pijany urzędnik skarbowy.

Obsada: Marta Wierzbicka/Weronika Książkiewicz, Karolina Nowakowska, Katarzyna Trzcińska, Magdalena Wójcik, Mateusz Banasiuk, Mikołaj Krawczyk, Robert Rozmus, Marcin Troński
Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz, Produkcja: Teatr Komedia        

Zajęcia stałe grup artystycznych odbywają się:

Teatru ES - w każdy czwartek w godzinach 17:00 – 20:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
Prowadzący: Robert Protasewicz. Informacje o naborze: 25 794 31 86.

Chóru Miasta Siedlce - w każdy poniedziałek i środę w godzinach 19:00 – 21:00 we foyer Centrum Kultury i Sztuki.
Prowadząca: Justyna Kowynia. Informacje o naborze: 25 794 31 82.

Studia Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza - w każdy poniedziałek w godzinach 16:30 – 18:30 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
Prowadzący: Maciej Czapski. Informacje o naborze: 25 794 31 86.

Teatru Dziecięcego Dramma-Mia - w każdy wtorek w godzinach 17:00 – 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.

Prowadzący: Ula Gotowicka. Informacje o naborze: 25 794 31 86.


Inf. pras.

DW
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Adam Białczak
tel. 500 187 558
a.bialczak@radiopodlasie.pl
|
|
|
Monika Jabłkowska
tel. 512 111 737
jablkowska.m@radiopodlasie.pl
|
|
|
Andrzej Ilczuk
tel. 502 173 757
andrzej.ilczuk@radiopodlasie.pl
|
|
|
Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

O tym się mówi... Poranna rozmowa na antenie KRP
2023-02-09 16:07:30 Kategoria:

Codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 8:12 polecamy "O tym się mówi..." poranną rozmowę w Katolickim Radiu Podlasie. Gośćmi Marcina Jabłkowskiego i Andrzeja...

więcej »


foto

Caritas dla niepełnosprawnych
2023-02-16 14:38:58 Kategoria:

Rozumiejąc potrzeby osób z niepełnosprawnością Caritas Diecezji Drohiczyńskiej od lutego 2010 r. prowadzi Diecezjalny Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych...

więcej »
foto

Serwer Dell T330 – nowoczesne rozwiązanie dla małych...
2023-02-16 12:21:10 Kategoria:

Sewer to niezawodne urządzenie powszechnie wykorzystywane w wielu firmach. Przede wszystkim sprzęt cechuje się wysoką wydajnością oraz gwarancją bezpieczeństwa...

więcej »
foto

Na jakie telewizory warto zwrócić uwagę?
2023-02-16 11:25:20 Kategoria:

Choć nie milkną dyskusję, jaki telewizor LED byłby najlepszy, czy może trafniejszym wyborem byłyby telewizory LCD, plazma czy też zaawansowane technologicznie modele....

więcej »
foto

Jak mierzyć postępy działań SEO?
2023-02-15 11:06:39 Kategoria:

SEO, czyli Search Engine Optimization (optymalizacja stron pod wyszukiwarki internetowe) jest to zestaw technik stosowanych do zwiększenia widoczności witryny internetowej w...

więcej »
foto

Na co zwrócić uwagę, kupując pościel?
2023-02-14 12:48:01 Kategoria:

Sypialnia jest tą częścią domu, w której szuka się relaksu i spokoju. Wchodząc do niej tuż przed snem, powinna dawać poczucie bezpieczeństwa i być oazą po nawet...

więcej »
foto

Dlaczego młodzi ludzie coraz częściej inwestują na...
2023-02-14 10:39:26 Kategoria:

Przyjrzymy się, jak wygląda inwestowanie w akcje. Jak przygotowują się do tego młodzi inwestorzy? Czy giełda jest dla każdego?

więcej »
foto

Jak zacząć przygodę z pływaniem?
2023-02-13 10:48:46 Kategoria:

Aktywność fizyczna jest niezbędna do zachowania zdrowia, jednak nie każda dyscyplina będzie odpowiednia dla wszystkich. Jedni z nas wolą sporty siłowe, inni spokojną...

więcej »

Siedlce

w lewoMaj 2024w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje